Aicinām pieteikties konkursam “Sakopsim Sventes pagastu”

Konkurss tiek organizēts laika posmā no 10. jūnija līdz 31. jūlijam, vērtēts no 1. līdz 5. augustam. Konkursa mērķis ir godināt Sventes pagasta teritorijā esošos daudzdzīvokļu un privātmāju īpašniekus, valdītājus un lietotājus, kuri kopj  savus īpašumus.

Dalībai konkursam var pieteikties daudzdzīvokļu un privātmāju īpašnieki vai valdītāji, aizpildot dalībnieka anketu, kuru var saņemt Sventes apvienības pārvaldē, Alejas iela 9, Sventē, vai lejupielādēt zemāk.

Aizpildītas pieteikuma anketas ir jāiesniedz līdz 31. jūlijam plkst. 16.00 Sventes apvienības  pārvaldē, Alejas iela 9, Sventē, vai e - pastā: parvalde@svente.lv.

Telefons uzziņām: 654 25 180.

Konkursa nominācijas:

• Daudzdzīvokļu mājas - kopskats (apstādījumi); atpūtas vieta; balkoni (lodžijas); atkritumu savākšana; mājas iedzīvotāju kopīgi ieguldītais darbs.
  • Privātmājas - kopskats; zāliens; apstādījumu kompozīcija; sakņu un augļu dārzs; atpūtas zona; atkritumu savākšana; oriģinalitāte, radošā izdoma.

Konkursa uzvarētāji un dalībnieki tiks godināti Sventes pagasta svētku ceremonijā. Fotogrāfijas būs skatāmas Sventes pagasta svētku fotoizstādē.

Medumu Iespēju pamatskolā pirmais pārdevēja palīgu izlaidums