Aizvadīts tūrisma rallijs “Apkārt Bebrenei”

Straujiem soļiem vasara tuvojas savai izskaņa, bet ikviens to vēl varēja “noķert aiz astes”, jo 24. augustā pie Bebrenes dzirnavām pulcējās tūrisma rallija “Apkārt Bebrenei” dalībnieki.

Tas bija aizraujošs pasākums ģimenēm, draugiem vai kolēģu kompānijām, kurā viņus gaidīja gan nopietni, gan nenopietni uzdevumi. Lieliski pavadīta diena, kuras laikā dalībniekiem 10 rallija kontrolpunktos bija iespēja izbaudīt Augšdaugavas novada skaisto dabu un iepazīt dažādus tūrisma objektus.

Sacensību laikā tika apkopoti katras komandas savāktie punkti, kā arī vērtēts noformējums un iesūtītais rallija video.

Tūrisma rallija “Apkārt Bebrenei” rezultāti:

• 1. vieta – “Vikingi” (Ilzes ciems)
  • 2. vieta – “Šarlotes tīkls” (Kaldabruņa)
  • 3. vieta – “Velniņi” (Pilskalnes pag.)

Specbalvas saņēma:

• atraktīvāk noformētās komandas – “Velniņi”, “Šarlotes tīkls”, “Dvietes bebri”;
  • labākais rallija video – “Dvietes bebri”;
  • jaunākais rallija dalībnieks – Rodrigo Strods;
  • pieredzes bagātais dalībnieks – Inese Vingre.

Paldies rallija “Apkārt Bebrenei” organizatoru un palīgu komandām, Divām vīnogām par gardo zupu, DJ Gatis par lustīgo diskoballi un īpašs paldies šī pasākuma sponsoriem - SIA “Bebra Serviss” (J.Puida), Dvietes īstajam lauku saldējumam.

Plašāku foto ieskatu meklējiet Bebrenes mājaslapā!

Evita Skrimble
Augšdaugavas novada pašvaldības
Bebrenes pagasta kultūras darbu vadītājas p.i.

Augšdaugavas novada Pašvaldības policija