Augšdaugavas basketbolisti mājas spēlē uzvar alūksniešus

AKTUĀLI

27. janvārī Reģionālās basketbola līgas ietvaros Augšdaugavas novada vīriešu basketbola komanda Lāču pamatskolas sporta zālē tikās ar BK Mežusili/Alūksne. VK Augšdaugavas novads izcīnīja uzvaru ar rezultātu 81:73.

Augšdaugavas novada komanda piekāpās 1. un 3. ceturtdaļā (17:22 un 16:24), taču pārliecinoši uzvarēja 2. un 4. ceturtdaļā (27:20 un 21:7).

Rezultatīvākie spēlētāji Augšdaugavas novada komandā: Juris Meļņiks (29 punkti), Renārs Bulduris (13 punkti), pa 8 punktiem guva Ēriks Kreipāns un Mārtiņš Kļavinskis.

Nākamā spēle notiks 31. janvārī plkst. 20.00 Gulbenes SC, kur uz laukuma tiksies VK Augšdaugavas novads ar komandu Buki / Juniors BJSS.

Patlaban Augšdaugavas novada komanda atrodas 4. vietā ar 7 uzvarām un 7 zaudējumiem 14 spēlēs (kopējais punktu skaits - 21).