Biedrība “Šēderes nākotne” ar pašvaldības atbalstu iegādājas koka mēbeles pasākumiem

Biedrība “Šēderes nākotne”, izmantojot Augšdaugavas novada pašvaldības finansiālo atbalstu, papildina biedrības materiālo krātuvi, kas palīdz organizēt pasākumus Šēderes ciemā. Par iegūto finansējumu tika izveidoti divi koka mēbeļu komplekti - galds un divi soli, kā arī desmit atsevišķi soliņi Šēderes pagasta pasākumu organizēšanai - bērnu darbnīciņām, Mājas kafejnīcu dienām, Jāņu svinībām, Lieldienām, sporta svētkiem un atpūtai Dzirnavezera ainaviskajā krastā. Koka mēbeļu komplektus un solus prasmīgi izveidoja Šēderes pagasta amatnieks Pēteris Slavinskis.

Mēbeļu komplektus izvietoja liepu noēnotās vietās Dzirnavezera krastā, soli tika izvietoti arī Zaļajā pagalmā aiz Šēderes kultūras nama, kur pulcējas pagasta iedzīvotāji un ciemiņi, lai baudītu pasākumus Šēderes ciemā.

Biedrība “Šēderes nākotne” izsaka lielu pateicību Augšdaugavas novada pašvaldībai par piešķirto finansējumu 2000 eiro apmērā, kas pilnībā tika novirzīti koka mēbeļu komplektu un solu iegādei. Biedrība pateicas amatniekam Pēterim Slavinskim par atbalstu un sadarbību.

Informāciju sagatavoja biedrība “Šēderes nākotne”

Ilūkstes Raiņa vidusskolā mācās medijpratību!