Demenes pagasta svētki aicina!

19.augustā aicinām visus uz Demenes pagasta svētkiem “Dažādība ir mūsu spēks un bagātība!”

Nāc svinēt Demenes pagasta svētkus kopā ar mums, baudot kultūras, sporta, interešu, emociju, krāsu, skaņu, garšu dažādību!

Pasākuma programma:

Plkst. 11:45 – Svētku ieskandināšanas “trokšņains” brauciens (pa Demenes ciemu)

Pulcēšanās plkst.11.30 pie pagasta pārvaldes darbnīcām.

Plkst. 12:00 – Svētku atklāšana (laukumā pie pagasta pārvaldes ēkas)

Plkst. 12:15 – 15.00 - Aktivitāšu programma bērniem un pieaugušajiem “Dažādību mikss” (laukumā pie Demenes KN)

Radoši un izklaidējoši pasākumi, sporta spēles, atraktīvi izaicinājumi, radošās darbnīcas, piepūšamās atrakcijas bērniem, tirdziņš (cukurvate, popkorns, bērnu automobiļu noma par maksu), meistarklases, paraugdemonstrējumi un citi "dažādību" pārsteigumi. Visas dienas garumā skatāmās Maļinovas pagasta bibliotēkas izšūto dvieļu - rušniku izstāde, Irinas Romanovskas leļļu kolekcijas izstāde "Leļļu stāsti"

Plkst. 15:00 – Koncerts “Draudzības vainags” Piedalās Daugavpils Baltkrievu kultūras centra deju kolektīvs "Ļanok", Daugavpils Krievu kultūras centra deju kolektīvs "Uzori", Daugavpils Ebreju kopienas pārstāvji u.c.

Plkst. 16:00 – Cienasts - Demenes putra (pie Demenes estrādes)

Informējam, ka pasākuma laikā notiks fotografēšana un fotogrāfijas var tikt publicētas publiski pieejamās tīmekļa vietnēs!

Svinēsim svētkus kopā!

Pasākumu finansiāli atbalsta Augšdaugavas novada dome un Demenes pagasta pārvalde.

Laucesas un Demenes jauniešus aicina pieteikties attīstības projektam