Dienvidlatgales Sarkanā Krusta komitejas saliedēšanās brauciens

Dienvidlatgales Sarkanā Krusta komiteja 5.jūlijā organizēja tikšanos Bebrenē aktīvākajiem Sarkanā Krusta brīvprātīgā darba veicējiem gan no Daugavpils valstspilsētas pašvaldības, gan no Augšdaugavas novada un Krāslavas novada pašvaldībām.

Dalībniekus uzņēma Bebrenes apvienības pārvaldes vadītāja Benita Štrausa, Ilūkstes apvidus pensionāru biedrības vadītāja Lorija Kaminska un LSK Dienvidlatgales komitejas Augšdaugavas biroja vadītāja Ērika Naglinska. Viesus sagaidīja stāstījums par Bebrenes vēsturi, bija iespēja redzēt skaistākās vietas, bet vislielāko sajūsmu izraisīja Ērikas Naglinskas hobijs – trauku kolekcija, kas ir vākta 15 gadus. Ar to var lepoties jebkurš Bebrenes iedzīvotājs. Kolekcijas stāsta atsevišķi fragmenti aptver gan senču laikus, gan mūsdienas, gan arī ārzemju darinājumus. Stāstījuma laikā varēja vērot ar skaudību kā Ērika vēstīja par katru šķīvi un tā izgatavošanu un izcelsmi.

Tikšanās Dvietes palienē tika pārrunātas Sarkanā Krusta aktivitātes, brīvprātīgais darbs, turpmākie pakalpojumu sniegšanas uzlabojumi, sadarbības stiprināšana starp valsts iestādēm, nevalstiskajām organizācijām un privāto sektoru.

Annas diena Vabolē