Diplomus ieguvušas divas speciālistes, kuras strādās Grīvas poliklīnikā

Rīgas Stradiņa universitātes rehabilitācijas fakultātes absolventei, Mārai Pēterfeldei no Ilūkstes, Augšdaugavas novada pašvaldība bija piešķīrusi ikmēneša stipendiju 200 eiro apmērā. Jauniete apguva izglītību audiologopēda specialitātē un bija noslēgusi vienošanos ar SIA “Grīvas poliklīnika”, kuras ietvaros apņemas iestādē nostrādāt vismaz trīs gadus pēc mācību pabeigšanas.

Darba gaitas Grīvas poliklīnikā uzsāks arī Jūlija Inkina, kura mācījās Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžā radiologa asistenta profesijā. Saskaņā ar līgumu, jaunajai speciālistei būs jānostrādā Grīvas poliklīnikā vismaz trīs gadi.

Augšdaugavas novadā studējošiem, kas izvēlēsies studēt vai jau patlaban to dara izvēlētajās specialitātēs, tiek maksāta stipendija atkarībā no mācību kursa.

Arī šogad Augšdaugavas novadā ir izsludināta pieteikšanās pašvaldības stipendiju konkursam 2024./2025. mācību gadam. Tā notiek līdz 31. augustam.

Īpaši tiek aicināti pieteikties pēdējo kursu studenti, jo tā būs iespēja gan saņemt vienreizējo stipendiju, gan uzreiz iegūt darba vietu kādā no Augšdaugavas novada iestādēm.

Vairāk par atbalstāmajām profesijām lasiet šeit:

Aicinām pieteikties Augšdaugavas novada pašvaldības stipendijām!