Iegūta 3. vieta mākslas konkursā “Priekules Ikars”

Noslēdzies Priekules Mūzikas un mākslas skolas rīkotais 11. vizuāli plastiskās mākslas konkurss “Priekules Ikars”. Šī gada konkursa tēma – “Lidotāju rotaļlietas” – mudina dalībniekus izpētīt rotaļlietas no 17. gadsimta līdz mūsdienām, atspoguļojot aviācijas un lidojuma tematiku dažādās mākslas formās. Dalībnieki vecumā no 5 līdz 16 gadiem varēja piedalīties ar darbiem šādās kategorijās: grafika un zīmējums, gleznojums, datorgrafika un trīsdimensiju darbi.

Šogad konkurss pulcēja ievērojamu dalībnieku skaitu – kopā tika saņemti 328 bērnu radošie darbi no 60 mācību iestādēm, kas pierāda bērnu talantu un māksliniecisko izdomu.

Arī Špoģu Mūzikas un mākslas skolas audzēkņi startēja šajā konkursā. Kopā ar skolotāju Valdi Grebežu bērni izveidoja kolekciju, atbilstoši konkursa tēmai, “Lidotāja rotaļlietas” trīsdimensiju māksla.

Audzēkne Gabriēla Kravale izcīnīja 3. vietu sava vēcuma grupā, ar darbu “Eņģelis”.

Sirsnīgi sveicam Gabrielu un skolotāju Valdi Grebežu ar panākumiem konkursā!

Sāksies projektu pieteikšana aktivitātē "Kopienu spēcinošas un vietas attīstību sekmējošas iniciatīvas"