Informācija par vienotā Augšdaugavas novada teritorijas plānojuma izstrādi

Turpinot strādāt pie jauna teritorijas plānojuma, Augšdaugavas novada pašvaldība atkārtoti piedāvā iespēju iesniegt priekšlikumus jaunajam teritorijas attīstības plānošanas dokumentam, kas nosaka novada teritorijas atļautās izmantošanas un apbūves noteikumus.

To varēs izdarīt līdz 2024. gada septembra beigām, aizpildot pašvaldības tīmekļa vietnē pieejamo priekšlikumu veidlapu un iesūtot to ar e - parakstu apliecinājumu uz pašvaldības e - adresi vai uz e - pastu pasts@augsdaugavasnovads.lv, vai arī pašrocīgi parakstītu iesniegumu, iesniedzot Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālajai pārvaldei vai jebkurā novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā, vai nosūtot pa pastu Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālajai pārvaldei (Rīgas iela 2, Daugavpils, LV-5401).

Visi ierosinājumi tiks izvērtēti, un gadījumā, ja tiks atzīti par pamatotiem, tos iekļaus plānojuma grozījumu 1. redakcijā. Ar spēkā esošajiem Daugavpils novada un Ilūkstes novada teritorijas plānojuma materiāliem var iepazīties šeit un šeit. Ar Augšdaugavas novada teritorijas plānojumu saistītie materiāli būs pieejami pašvaldības tīmekļa vietnē sadaļā Teritorijas plānojumi, kā arī šeit.

Tālrunis informācijai: 65476882.

Zemnieki aicināti iesniegt informāciju par stihijas postījumiem