Meža dienas Medumos

12. septembrī plkst. 17.00 aicinām Medumu iedzīvotājus piedalīties projektā MEŽA DIENAS 2024. Šogad projektā piedalās 27 Latvijas pašvaldības ar mērķi izglītot sabiedrību par meža apsaimniekošanu. Arī Medumi ir šī projekta dalībnieki. Projekta ietvaros tiek iegādāti materiāli solu atjaunošanai parka estrādē.

Mēs aicinām Medumu iedzīvotājus pievienoties šim procesam, lai kopīgiem spēkiem izgatavotu soliņus, kas mūs priecēs arī turpmākajos svētkos. Šajā vakarā arī paredzēta izzinoša lekcija, kurā Augšdaugavas novada vides pārvaldības speciālists mežu apsaimniekošanā pastāstīs par mežu, kokiem un kokmateriāliem. Bērniem būs iespēja iemācīties strādāt ar darbarīkiem. Paredzēta arī rokdarbu pulciņa “Kaleidoskops” radošā darbnīca. Nodarbībā iemācīsimies izveidot objektus - bizmarītes no koka šķērsgriezumiem, kurus izvietosim tepat parkā.

„Veidosim daudzveidīgu, videi draudzīgu un saimnieciski rosīgu Latviju un tīkamu tās ainavu!”

Pastāsti par savu ideju Iedzīvotāju forumā Līksnā!