Aizvadītas Augšdaugavas novada jaunatnes neformālās sporta spēles “neSPĒLES”

Pasākuma mērķis bija veicināt jauniešu aktivitāti un saliedētību, piedāvājot dažādas nestandarta sporta disciplīnas un izklaidējošas aktivitātes. Pasākuma nosaukums “neSPĒLES” simbolizē neformālo pieeju sporta aktivitātēm, kurā galvenais ir prieks un komandas gars, nevis sacensību gars un uzvara.

Dalībnieki varēja izmēģināt savas spējas dažādās jautrās un radošās sporta aktivitātēs, gan individuāli, gan komandā.

Pasākums ir guvis pozitīvas atsauksmes no dalībniekiem, kuri novērtējuši gan piedāvāto aktivitāšu daudzveidību, gan iespēju pavadīt laiku jautrā un neformālā vidē kopā ar vienaudžiem. Šādas spēles turpina stiprināt sabiedrību un veicināt jauniešu iesaisti veselīgā un aktīvā dzīvesveidā.

Tika apbalvoti labākie stafešu dalībnieki:

⭐Pērlīšu šķirošanā - Žanna Gridņova

⭐Lecamauklas stafetē – Jegors Ganass

⭐Bumbiņu pūšanā – Ruslans Marenkovs

⭐Makaronu nešanā- Natālija Poļakova

⭐Sitieni vārtos- Andris Krauklis

⭐Glāzīšu piramīdu celšanā- Jūlija K.

Kā arī 3 godalgotās vietas komandu stafetēs ieguva:

🏆3.VIETU komanda 4+2

🏆2.VIETU komanda Vilciens

🏆1.VIETU komanda Du Hast

Paldies Višķu, Kalkūnes, Demenes un Skrudalienas jauniešu attīstības centriem , jaunatnes lietu speciālistiem, ka apmeklējāt jaunatnes neformālās sporta spēles “neSPĒLES ”! Īpašu paldies izsakām Vaboles jauniešu attīstības centra jauniešiem par pasākuma organizēšanu un Kalupes apvienības pārvaldei par sadarbību!

Zane Ozola, Augšdaugavas novada Izglītības pārvaldes Jaunatnes lietu speciāliste

Zinību diena Naujenes pamatskolā