Normunda dienas lielkoncerts Višķos

2. augustā pulksten 20.00 aicinām apmeklēt neaizmirstamu Normunda dienas lielkoncertu Višķu estrādē un pulcējam visus Latvijas Normundus burvīgā Luknas ezera krastā!

Katram vārdam ir sava nozīme. Kā saka daudzi eksperti, vārds, kas mums ir dots piedzimstot, ietekmē visu mūsu dzīvi, jo tajā esošais īpašais burtu virknējums glabā sevī mūsu likteņa skaitli, kas parāda mūsu dzīves lielāko mērķi, dvēseles misiju, iespējas gūt veiksmi un vēlamā dzīves ceļa izvēli.

Mērķtiecīgs, rosīgs, neatlaidīgs, spītīgs un atbildīgs, apveltīts ar psihologa dotībām, labām analītiķa spējām un loģisko domāšanu… Vai kāds atpazina sevi vai savu tuvinieku?! Droši varam apgalvot, ka tāds ir Normunds.

Normunda īpašā misija ir pilnveidot un mīlēt, neskatoties ne uz ko, tiekties pēc vispārējas labklājības, izrādot pašaizliedzību, jūtīgumu un dziedinošas spējas.

Ja Normunda misija ir skaidra, tad mūsu misija ir sarīkot šo burvīgu cilvēku kopā būšanas svētkus, kurus viņi atcerēsies vēl ilgu laiku.

Šis brīnišķīgais vārds pieder vairāk nekā 5 tūkstošiem cilvēku Latvijā. Par godu tam šī gada 2. augustā pirmo reizi Latvijā tiks svinēta Normunda diena Višķos!

Svinīgā koncerta laikā mūs priecēs visiem labi pazīstamie muzikālie Normundi: Pauniņš, Zušs, Rutulis un Liepiņš.

Turpinājumā, pulksten 22.00, būs zaļumballe kopā ar grupu “Galaktika”.

Vairāki tūkstoši cilvēku Latvijā mēģina uzstādīt jaunu rekordu, arī mēs to vēlamies. Mūsu uzstādījums ir rekordliels skaits Normundu vienā pasākumā!

Ikvienam Normundam dāvana no mums – uzaicinājums uz koncertu BEZ MAKSAS, uzrādot vārda piederību apliecinošu dokumentu.

Koncerta laikā notiks izlozes – pārsteiguma balvas saņems tie, kas paķers līdzi uz pasākumu vismaz vienu Normundu, kā arī pašiem Normundiem būs iespēja piedalīties izlozē un vinnēt tematisko kreklu. Balvas iegūs jaunākais un vecākais Normunds, kā arī trīs citi laimīgie Normundi.

Gaidīsim visus Latvijas Normundus uz šo lielkoncertu kopā ar saviem radiem, draugiem un paziņām!

Būs pieejama arī telšu pilsētiņa, kur varēs mierīgi atpūsties pēc jaudīgās ballītes un turpināt nākamo dienu, svinot Višķu pagasta svētkus un izbaudot bērnu un jauniešu piedāvātās atrakcijas.

Ieejas maksa pasākumā – 10.00 eiro pasākuma dienā, biļetes iepriekšpārdošanā – 8.00 eiro Daugavpils Tūristu apkalpošanas centrā, Višķu pagastā, “Biļešu paradīze” kasēs un mājas lapā https://www.bilesuparadize.lv/lv/event/140695

Amatnieki un tirgotāji aicināti pieteikties tirdzniecībai Normunda dienas pasākumā Višķos. Tirdzniecības noteikumi.

Papildus informācija: turisms@augsdaugavasnovads.lv, tālr. +371 65476748, +371 29431360, kā arī: www.facebook.com/agenturataka

Pasākuma laikā tiek veikta fotografēšana un filmēšana.

Informāciju sagatavoja:
Kristīne Karabeška

Augšdaugavas novada pašvaldības

Kultūras un tūrisma pārvaldes tūrisma nodaļas
vecākā tūrisma organizatore

e-pasts:
turisms@augsdaugavasnovads.lv
Facebook: Augšdaugavas novads.Travel
www.visitdaugavpils.lv
www.visku-estrade-stadions.lv

Vasara – laiks atpūtai un arī naudas pelnīšanai