Notiks skatuves runas konkurss „Zelta sietiņš”

22. septembrī, plkst. 11.00 Augšdaugavas novada Kultūras centrā „Vārpa” notiks ikgadējais skatuves runas konkurss „Zelta sietiņš”, ko rīko Augšdaugavas novada Kultūras pārvalde un Raiņa māja Berķenelē. Konkursam pieteikušies kopumā 43 skolēni 3 vecuma grupās no Daugavpils, Rēzeknes, Jēkabpils, Krāslavas, Balviem, Preiļiem, Līvāniem, Aglonas, Ilūkstes, Rudzātiem, Viesītes, Vaboles, Jaunsilavas, Jersikas, Salas, Špoģiem, Bebrenes un Randenes.

Konkursa dalībnieku dzejas un prozas fragmentu priekšnesumus vērtēs žūrija, kuras sastāvā šogad darbosies kultūras darbinieki, pedagogi, literatūrzinātnieki un aktieri. Pēc visu konkursantu uzstāšanās, kamēr žūrija skaitīs punktus un lems, kam piešķirt godalgotās laureātu balvas, aktieris, orators un pasākumu vadītājs Raitis Zapackis dalībniekiem atklās izteiksmīgas lasīšanas noslēpumus.

Informējam, ka pasākumā notiks fotografēšana un filmēšana. Iegūtās fotogrāfijas un video materiālus izmantosim publicitātes vajadzībām, izvietojot tos Augšdaugavas novada pašvaldības vietnē un sociālo tīklu lapās.

Jaunākās grāmatas Augšdaugavas novada kopkatalogā