Notiks videokonference par risinājumiem Covid-19 izplatības ierobežošanā

15. aprīlī no plkst. 11.00 – 12.30 Latvijas Pašvaldību savienībā (LPS) notiks videokonference "Par aktuālo veselības nozarē un risinājumiem Covid-19 izplatības ierobežošanā".

Videokonferencē piedalīsies veselības ministre Ilze Viņķele, Slimību u profilakses centra direktore Iveta Gavare, Nacionālā veselības dienesta direktors Edgars Labsvīrs un Veselības inspekcijas vadītāja Indra Dreika. Videokonferenci vadīs LPS priekšsēdis Gints Kaminskis.

Videokonferenci varēs skatīties tiešraidē ŠEIT vai LPS vietnes www.lps.lv sadaļā "Tiešraides-Videoarhīvs". Tiešraidi iespējams skatīties arī Youtube kanālā ŠEIT.

Tiešraides laikā būs iespēja uzdot jautājumus, sūtot tos uz e-pasta adresi: tiesraide@lps.lv

Videokonferenci aicinām vērot pašvaldību pārstāvjus, sociālo dienestu, bāriņtiesu darbiniekus un citus interesentus.

Latvijas Pašvaldību savienība

Lieldienas Maļinovā