Novadu apmeklēs VARAM ministre

Trešdien, 17. jūlijā, Augšdaugavas novadā darba vizītē ieradīsies Viedās administrācijas un reģionālās attīstības (VARAM) ministre Inga Bērziņa. Ministre tiksies ar Augšdaugavas novada pašvaldības domes priekšsēdētāju Arvīdu Kucinu, deputātiem un vadību, pagastu apvienību pārvalžu un izglītības iestāžu vadītājiem, lai pārrunātu pašvaldībai būtiskākus jautājumus.

Dienas pirmajā pusē VARAM ministre I. Bērziņa apmeklēs Augšdaugavas novada Višķu pagastu, kur iepazīsies ar šeit realizētajiem projektiem, piem., “Uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamās publiskās infrastruktūras izveide Augšdaugavas novada Višķu pagasta degradētajā rūpnieciskajā teritorijā” vai “Vēsturiski piesārņotās vietas “Višķu profesionālās vidusskolas mazuta glabātava” sanācija Višķu pagastā, Augšdaugavas novadā”, kā arī apmeklēs Latgales Industriālā tehnikuma Izglītības programmas īstenošanas vietu "Višķi".

Sventes pagastā plkst. 12.00 ministre dosies uz SIA “Eka Paipalas” – paipalu fermu, kuras jauda ir 1 650 000 paipalu olu mēnesī. Sventes Tautas namā notiks tikšanās ar pašvaldības domes deputātiem, apvienību vadītājiem un speciālistiem.

Vizītes izskaņā plānots doties uz Salienas pagastu valsts pierobežā, lai apmeklētu Salienas vidusskolu.

Foto: VARAM

Donoru diena Ilūkstē