Pieteikšanās animācijas nometnei Berķenelē

Biedrības "BeKas" radošā komanda sadarbībā ar animācijas studijas "Dauka" animatoriem Daci Liepu un Reini Jāni Lozdu ielūdz Sēlijas novada 10.-12. klašu skolēnus uz šī gada augustā ieplānotajām animācijas meistardarbnīcām Berķenelē.

Nometne norisināsies no 5. līdz 9. augustam Raiņa mājā Berķenelē (Kalkūnes pagasts, Augšdaugavas novads). Tās ietvaros dalībnieki apgūs animācijas filmu veidošanas pamatus un tiks citādi daudzpusēji radoši nodarbināti, vienlaikus iesaistoties Sēlijas vēsturisko zemju izpētē, lai meistardarbnīcu beigās veiksmīgi spētu izrādīt izveidoto animācijas filmu ar vadmotīvu "Vai es piedzimu Sēlijā?"

Meistardarbnīcu norisi finansiāli atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds un Augšdaugavas novada pašvaldība. Skolēniem tiek nodrošinātas naktsmītnes un pusdienas. Dalība nometnē ir bezmaksas.

Papildu informācija un nometnes programma

Pieteikšanās veidlapa

Vakance Izglītības pārvaldes galvenā speciālista - metodiķa amatam