Publiskā apspriešana par koku ciršanu Medumu pagastā

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2012. gada 2. maija noteikumu Nr. 309 „Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” 13. un 17. punktiem un Augšdaugavas novada pašvaldības domes 2022. gada 10. februāra  Saistošiem noteikumiem Nr.33 „Par koku ciršanu ārpus meža Augšdaugavas novadā”, Medumu pagasta pārvalde rīko publiskās apspriešanas procedūru par vecu, bojātu, sašķeltu koku, kuri apdraud cilvēku un īpašumu drošību, nozāģēšanu:

• Švilpišķu kapi – viena priede, viens ozols;
  • Duļkeņu kapi – viens bērzs, viena tūja;
  • Vasarišķu kapi – trīs bērzi;
  • Baltaču kapi – viena priede;
  • Malinovkas kapi – viens bērzs, viena priede;

Medumu ciemā:

• pie mājas Ilgas ielā 36A – divi bērzi,
  • pie mājas Ilgas ielā 28 – trīs ozoli,
  • pie mājas Alejas ielā 9 – divas liepas,
  • pie mājas Alejas ielā 19 – trīs oši.

Lūdzam Medumu pagasta iedzīvotājus noteiktajā sabiedriskās apspriešanas laikā sniegt savus priekšlikumus par koku nozāģēšanu rakstiski vai mutiski Medumu pagasta pārvaldē (Alejas iela 2, Medumi, Medumu pag., Augšdaugavas nov., tālr.: 65471563, e-pasts: parvalde@medumi.lv) līdz 15. martam.

Sniedzot priekšlikumus, obligāti jānorāda savs vārds, uzvārds, dzīvesvieta un tālrunis.

Nekustamo īpašumu elektroniska izsole 23.02.-25.03.