Publiskā apspriešana par koku ciršanu Vecsalienā

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2012. gada 2. maija noteikumu Nr.309 “Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” 13. un 17. punktu un Augšdaugavas novada pašvaldības domes  2024. gada 27. jūnija Saistošiem noteikumiem Nr. 102 “Par koku ciršanu ārpus meža Augšdaugavas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā”, Salienas apvienības pārvalde organizē publiskās apspriešanas procedūru sasvērušos, satrupējušu, bojātu, sašķeltu koku, kuri apdraud cilvēku un pieguļošo nekustamo īpašumu drošību, nozāģēšanai:

Objektu adrese:

- 5 koki (1 parasta liepa, 4 egles) Vecsalienas muižas pils parkā.

Publiskās apspriešanas termiņš ilgs no 22.07.2024. līdz 31.07.2024.

Lūgums pagasta iedzīvotājiem noteiktajā publiskās apspriešanas laikā līdz 31. jūlijam sniegt rakstiski savus priekšlikumus par koku nozāģēšanu, iesniedzot iesniegumu Salienas apvienības pārvaldē Centrāles ielā 24, Salienā, Salienas pagastā, Augšdaugavas novadā, tālr. 65475248, sūtot uz e-pastu parvalde@saliena.lv.

Sniedzot priekšlikumus, obligāti jānorāda savs vārds, uzvārds, dzīvesvieta un tālrunis.

Pieteikšanās tirdziņam un izklaidējošām aktivitātēm