Publiska apspriešana par koku nozāģēšanu Vabolē

Pamatojoties uz Ministru kabineta 2012. gada 2. maija noteikumu Nr. 309 „Noteikumi par koku ciršanu ārpus meža” 13. un 17. punktiem un Augšdaugavas novada pašvaldības domes 2022. gada 10. februāra Saistošajiem noteikumiem Nr.33 „Par koku ciršanu ārpus meža Augšdaugavas novadā”, Vaboles  pagasta pārvalde rīko sabiedriskās apspriešanas procedūru par pāraugušo, sasvērušos, vecu, bojātu, sašķeltu koku, kuri apdraud cilvēku un pieguļošo nekustamo īpašumu drošību, nozāģēšanai.

Objekta adrese: “Vaboles parks”, Vaboles pagasts,  Augšdaugavas novads – 6 bīstami koki (liepas).

Sniegt savus priekšlikumus var Vaboles pagasta pārvaldē  “Saieta nams” , Vabole, Vaboles pagasts,  Augšdaugavas novads, LV-5477,  vai  sūtot uz e-pastu parvalde@vabolespag.lv   no 22. februāra līdz 29. februāra plkst. 12.00.

Tālrunis informācijai 65475781

Sniedzot priekšlikumus, obligāti jānorāda savs vārds, uzvārds, dzīvesvieta un tālrunis.

Publiska apspriešana par koku nozāģēšanu Subatē un Prodē