Sāksies projektu pieteikšana aktivitātē “Kopienu spēcinošas un vietas attīstību sekmējošas iniciatīvas”

Biedrība "Partnerība Kaimiņi" izsludina atklātu projektu iesniegumu pieņemšanas 2. kārtu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Kopējās lauksaimniecības politikas stratēģiskā plāna 2023. – 2027. gadam aktivitātei: “Kopienu spēcinošas un vietas attīstību sekmējošas iniciatīvas”

Projektu iesniegšanas termiņš: 20.10.2024. – 20.11.2024.

Sabiedriskā labuma projektiem šajā uzsaukumā atbalsta intensitāte ir 70%, tomēr ir 3 papildus nosacījumi, kas ļauj saņemt atbalsta intensitāti 90% apmērā, ja tiek izpildīts kaut viens no trim nosacījumiem.

Augšdaugavas novada pašvaldība arī šajā projektu pieteikšanas kārtā sabiedriskā labuma projektiem sniegs atbalstu - līdzfinansējumu 10% apmērā no attiecināmo izmaksu summas.

Ja projektu pieteicējs vēlas saņemt pašvaldības līdzfinansējumu, līdz 7. novembrim ir jāiesniedz informācija par plānotajiem projektiem, sūtot uz e-pastu: pasts@augsdaugavasnovads.lv un vita.rutina@augsdaugavasnovads.lv

Pašvaldībai jāsniedz šāda informācija:

• iesniedzējs
  • projekta nosaukums
  • projekta īss apraksts
  • provizoriskais finansējums
Nekustamā īpašuma pārvaldīšanas komisijas sēde 21.10.