Tabores pagasta svētki “Laika virpulī” iekustināja visas paaudzes

Atzīmējot Tabores pagasta 74. gadadienu, 24. augustā notika īsts aizraujošu notikumu un emociju virpulis. Svētkus atklāja Demenes apvienības pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs Visvaldis Ločs, sveicot visus pagasta svētkos un novēlot prieka pilnu atpūtas vakaru.

Svētku koncertā savus klausītājus priecēja Tabores pagasta deju kopa “Senlaiku motīvi” un Laucesas pagasta Sabiedriskā centra “Laucesa” vēsturisko deju pulciņš (vadītāja Jeļena Posternaka), Sabiedriskā centra “Laucesa” sieviešu vokālais ansamblis “Prieks” (vadītāja Inna Kralika), Demenes kultūras nama jauktais vokālais ansamblis “Aizturi elpu!” (vadītājs Zigfrīds Pliska).

Dažāda vecuma bērniem bija iespēja piedalīties jautrās stafetēs kopā ar Laucesas un Tabores pagasta sporta organizatoru Pāvelu Pancerko, izklaidēties piepūšamajās atrakcijās, iejusties varoņa lomā, ļaujoties sejas apgleznošanas meistariem, ieceļot īstā Dinaburgas cietokšņa štābā, izjust vēstures atmosfēru un iepazīties ar tējas dzeršanas tradīcijām, izmēģināt sevi kā uzņēmēju, iesaistoties Iedvesmu tirdziņā, piedāvājot dārzeņus, medu, saldumus. Iedvesmu tirdziņā viesi un pagasta iedzīvotāji varēja iegādāties ne tikai dārzeņus un gardumus, bet arī rokdarbus: piespraudes no atlasa lentēm, pītus dažāda izmēra grozus un gleznas.

Pateicamies par aktīvu iesaisti svētku organizēšanā Tabores pagasta jaunatnei un Demenes apvienībai, kā arī ikvienam, kurš piedalījās svētku tapšanas procesā.

Foto galerija ir pieejama Tabores pagasta bibliotēkas Facebook kontā https://ej.uz/Tabores_svetki

Informāciju sagatavoja:
Laucesas pagasta bibliotēkas vadītāja
Viktorija Kvetkovska

Aizvadīts tūrisma rallijs "Apkārt Bebrenei"