Tēva diena Randenē

Izglītība

6. septembrī Randenes pamatskolā notika pasākums “Mans tētis var”, veltīts Tēva dienai.

Jāsaka, ka atsaucība bija liela. Uz sportisko pasākumu ieradās 10 tēvi. Savus tēvus pārstāvēja arī divi skolēnu brāļi, kādreizējie skolas absolventi – Oļegs Buda un Dāvids Petrovs.

Tēviem kopā ar saviem bērniem bija jātiek galā ar stafeti “Labirints”. Pēc tās pārvarēšanas tēviem nācās izpildīt metienus pa tukšiem vārtiem ar florbola nūju, mest basketbola bumbu grozā, mest nelielus riņķus uz laukumā izvietotajiem stabiņiem, kā arī noslēgumā ar savu bērnu izskriet stafeti uz laiku.

Par Supertēti kļuva Renātes (5.kl.) un Juliannas (6.kl.) tētis Igors Bečs. Taču šeit būtu jāpiezīmē, ka uzvarētāji bija visi tēvi, jo viņi atrada laiku, ko pavadīt ar saviem bērniem.

Kā zināms, Tēva dienu Latvijā atzīmē septembra otrajā svētdienā kopš 2009. gada, bet pasaulē pirmās Tēva dienas svinības notika ASV tālajā 1910. gadā.

Priecāties, mieloties, svinēt svētkus un dzīvi!