Vakance labiekārtošanas strādnieka amatam

Ilūkstes apvienības pārvalde, reģistrācijas Nr. 90000078782, Brīvības iela 7, Ilūkste, Augšdaugavas novads, LV-5447, izsludina konkursu uz vakanto labiekārtošanas strādnieka amatu(profesijas kods – 9214 03)  Pilskalnes pagastā.

1. Galvenie pienākumi

• Pilskalnes pagasta teritorijas sakopšana un labiekārtošana
  • Zālāju pļaušana, izmantojot mauriņa pļaujmašīnu vai trimmeri.
  • Kritušo lapu savākšana rudenī.
  • Celiņu un laukumu atbrīvošana no sniega ziemas sezonā, slidenā laikā- kaisīšana ar smiltīm, izmantojot rokas instrumentus.
  • Vienkārši ēku kosmētiskie remontdarbi, santehnikas, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmu remontdarbi.
  • Inventāra, ierīču un sadzīves priekšmetu remontdarbi.

2. Prasības pretendentiem

2.1. Pamatizglītība vai vidējā izglītība.

2.2. Valsts valodas zināšanas atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām.

3. Piedāvājam

3.1. Normālo darba laiku (40 stundas nedēļā).

3.2. Sociālās garantijas.

3.3. Mūsdienu prasībām atbilstošus darba apstākļus.

3.4. Mēnešalgu EUR 700,00.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Augšdaugavas novada pašvaldība, juridiskā adrese: Rīgas ielā 2, Daugavpils, LV – 5401.

Pieteikuma dokumentus (motivētu  pieteikuma vēstuli, īsu dzīves aprakstu(CV), izglītību un papildizglītību apliecinošu dokumentu kopijas) iesniegt līdz 2024.gada 25.septembrim, ieskaitot, plkst. 15:00  (ar norādi "Konkursam uz vakanto labiekārtošanas strādnieka amatu") Ilūkstes apvienības pārvaldē, Brīvības ielā 7, Ilūkstē, Augšdaugavas novads,  LV-5447, 2.stāvā vai e-pastu: parvalde@ilukste.lv

Sīkāka informācija pa tālruni 65462569

Lāču pamatskolas skolēni dodas Meža ekspedīcijā