Vakance sabiedrisko attiecību speciālista amatam

Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvalde (reģ. Nr. 90009117568)

izsludina vakanci

sabiedrisko attiecību speciālista amatam

(profesijas kods – 2432 08)

Darba vietas adrese: Rīgas ielā 2, Daugavpils

Mēs piedāvājam:

• darba līgumu uz nenoteiktu laiku
  • normālo darba laiku
  • mēnešalgu līdz 1226,00 EUR
  • sociālās garantijas

Darba pamatpienākumi

• Gatavot pašvaldības oficiālo informāciju, preses relīzes, intervijas un fotoreportāžas par notikumiem Augšdaugavas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā ievietošanai pašvaldības tīmekļa vietnē www.augsdaugavasnovads.lv  un pašvaldības izdevumā „Augšdaugavas novada vēstis”
  • Nodrošināt regulāru aktuālās informācijas ievietošanu un  aktualizēšanu  tīmekļa vietnē www.augsdaugavasnovads.lv  un administrēt sociālo tīklu profilus
  • Sniegt atbalstu pašvaldības iestādēm un sabiedriskajām organizācijām informācijas sagatavošanā un publiskošanā
  • Uzturēt sadarbību ar plašsaziņas līdzekļu pārstāvjiem
  • Līdzdarboties pasākumu plānošanā un organizēšanā

Prasības pretendentiem

• Augstākā izglītība sabiedrisko attiecību vai saistītajās jomās
  • Teicamas latviešu valodas zināšanas
  • B kategorijas autovadītāja tiesības
  • Vēlama pieredze fotomateriālu izveidē un apstrādē
  • Augsta atbildības sajūta, precizitāte, labas komunikācijas un digitālās prasmes.

Pieteikuma dokumenti

• Motivācijas vēstule
  • Dzīves apraksts (CV)
  • Izglītību apliecinošu dokumentu kopijas
  • valsts valodas prasmi apliecinoša dokumenta kopija (izņemot personas, kuras ieguvušas pamata, vidējo vai augstāko izglītību akreditētās programmās latviešu valodā)
  • papildus var iesniegt vakancei atbilstošu apmācību (kursu) apguves apliecinošu dokumentu kopijas

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Augšdaugavas novada pašvaldība, juridiskā adrese: Rīgas ielā 2, Daugavpils, LV – 5401.

Pieteikumu ar norādi „Sabiedrisko attiecību speciālists” var iesniegt līdz 2024. gada 30. septembrim uz e-pastu: vakances@augsdaugavasnovads.lv

Atbilstošākie pretendenti uz interviju tiks uzaicināti telefoniski, ar katru pretendentu vienojoties par konkrēto datumu un laiku.

Rudens Zaļumballe Berķenelē