Vakance traktortehnikas vadītāja amatam

Naujenes apvienības pārvalde

reģ.Nr.90000073501 izsludina pieteikšanos uz vakanto

TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJA amatu

(amata kods pēc profesiju klasifikatora 8341 06)

Darba līgums uz nenoteiktu laiku ar pilnu darba laiku 40 stundas nedēļā.

Darba vieta Naujenes apvienības pārvaldes

Biķernieku pagasta saimniecības daļa, Saules iela 4, Biķernieki,

Biķernieku pagasts, Augšdaugavas novads

Amata pienākumi:

• Veikt Naujenes apvienības pārvaldes teritorijas ceļu ikdienas uzturēšanas darbus (autoceļu greiderēšanu, t.sk. ceļa klātnes profilēšanu, seguma planēšanu, līdzināšanu), u.c. darbus.
  • Vadīt traktorus: pārvadāt kravas, veikt to iekraušanu un izkraušanu, appļaut Naujenes apvienības pārvaldes teritoriju un ceļmalas, ziemas periodā tīrīt ceļus un ielas ar sniega lāpstu, t.sk.kaisīt ar smilts-sāls maisījumu.
  • Sagatavot tehniku darbam un veikt apkopi pēc darba veikšanas, izmantojot traktoru ražotāju norādītos ekspluatācijas materiālus – eļļas, degvielu, dzesēšanas šķidrumus u.tml;
  • Būt atbildīgam par tehnikas pareizu ekspluatāciju, apkopi un regulāri rūpēties, lai traktortehnika būtu darba kārtībā.

Prasības pretendentiem:

• Vidējā vai vidējā profesionālā izglītība.
  • Valsts valodas prasmes pamata līmeņa 2 pakāpe (A2).
  • TR2, TR4 kategorijas traktortehnikas vadītāja apliecība.
  • Vēlama darba pieredze traktora un autogreidera vadīšanā.
  • Prasme pastāvīgi pieņemt lēmumus un uzņemties atbildību.

Mēs piedāvājam:

• interesantu, radošu un dinamisku darbu.
  • personīgo izaugsmi un profesionālo zināšanu pilnveidošanu.
  • labus darba apstākļus un atsaucīgu kolektīvu.
  • stabilu atalgojumu pirms nodokļu nomaksas 858,00 EUR.
  • sociālās garantijas, veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika beigām).

Motivācijas vēstuli un CV (Curriculum Vitae) sūtīt līdz 2024. gada 7. oktobrim (ieskaitot)

pa pastu: Naujenes apvienības pārvaldei, Skolas iela 15, Naujene, Augšdaugavas novads, LV–5462 vai e–pastu kadri@naujene.lv ar norādi „Traktortehnikas vadītāja vakancei”.  Tālrunis uzziņām: 65476850 (personāla speciāliste).

Pretendenti, kurus izvirzīs atlases otrajā kārtā, tiks aicināti uz darba interviju līdz 2024. gada 11. oktobrim.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs pretendentu atlases norisi un iesūtot CV un motivācijas vēstuli, persona piekrīt tās datu apstrādei personāla atlases vajadzībām. Jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Augšdaugavas novada pašvaldības Centrālā pārvalde, juridiskā adrese: Rīgas iela 2, Daugavpils, LV-5401,

tālr. 65422238, e-pasts: pasts@augsdaugavasnovads.lv

Īpašuma atsavināšanas komisijas sēde 25.09.