Višķu dienas aprūpes centrs viesojas Daugavpilī

Augšdaugavas novada pašvaldības Višķu dienas aprūpes centrs tika uzaicināts apmeklēt pasākumu Daugavpils dienas aprūpes centrā un apskatīt Daugavpils pašvaldības klientu grupu dzīvokļus, aprīkojumu, vides iekārtošanu.

Ierodoties viesus sagaidīja Daugavpils dienas aprūpes centra darbinieki un klienti, kuri bija saģērbti atbilstoši sagatavotajam priekšnesumam. Visi kopā ar klientiem, kuri piedalījās uzstāšanās gaitā, baudīja priekšnesumu, kas bija veltīts  “Jūras dienai”. Darbinieki iepazinās arī ar klientu darbiem, kas tapuši radošajās darbnīcās. Dienas centra klienti izrādīja savus grupu dzīvokļus. Kolēģiem no Višķiem un Daugavpils bija daudz svarīgu diskutējamu tematu, lai vairotu pieredzi un iemaņas, strādājot dienas centrā un grupu dzīvokļos.

Dienas gaitā tika organizēta kopīga ekskursija uz Marka Rotko mākslas centru, kur klientiem un darbiniekiem tika piedāvāts stāstījums par pasaules slaveno mākslinieku un viņa gleznām. Tika apmeklēts vēl viens objekts – Martinsona māja, kur bija skatāma keramikas izstāde. Inženieru arsenālā ekskursijas dalībnieki ar lielu interesi klausījās ģida stāstīto, apskatīja objektus un fotografējas pie vecās tehnikas eksponātiem.

Višķu dienas aprūpes centrs pateicas Daugavpils sociālā dienesta vadītājai un viņas komandai par organizēto pasākumu, kas iepriecināja klientus un ļāva darbiniekiem gūt vērtīgu pieredzi.

Saistošo noteikumu projekts "Pašvaldības stipendijas piešķiršanas kārtība"