Zinību diena Zemgales vidusskolā

Izglītība

Bez pulksteņiem, bez barometriem,

Bez burvības vārdiem, bez kā…

Kāpj septembris kalnā

Un pārvēršas pasakā.

/S.Kaldupe/

Zinību dienas rītā Zemgales vidusskolu atkal piepildīja priecīgas čalas. Svinīgajā līnijā sapulcējās skolēni, viņu vecāki, pedagogi un tehniskie darbinieki, lai kopīgi uzsāktu 2024./2025. mācību gadu. Visus sveica direktore Ilva Baranovska. Skolēniem un viņu vecākiem direktore novēlēja stipru veselību, gribasspēku, saglabāt zinātkāri, ar smaidīgu un labestību apņemšanos doties pretī jauniem izaicinājumiem. Demenes apvienības pārvaldes vadītāja pienākumu izpildītājs Visvaldis Ločs apsveica pirmklasniekus ar dāvanām un novēlēja dzīvesprieku un izturību.

Jaunais darba cēliens sācies arī skolotājiem, kas papildinājuši mūsu pedagogu saimi, - Marita Lele mācīs sākumskolas skolēnus, bet Jaroslavs Laiševcovs – sportu un veselības mācību.

Pirmklasnieki visus sveica ar dzejoļiem, 12.klases skolēni prasīja pirmklasniekus atrast balonu ar savu vārdu un arī jautri dejoja ar Pikaču.

Jauno skolas gadu tradicionāli iezvanīja 1. un 12. klases skolēni. Uzsākot jauno darba cēlienu, novēlam kopīgiem panākumiem un radošām uzvarām bagātu jauno mācību gadu!

Direktora vietniece audzināšanas jomā Tatjana Kavševiča

Tikšanās ar rakstnieci Maiju Krekli Ilūkstē